BIOCIRCUIT

BIOCIRCUIT

Czym jest BIOCIRUIT ?

BIOCIRCUIT jest zestawem 12 urządzeń wytrzymałościowo – siłowych: 6 maszyn cardio i 6 maszyn siłowych. Sprzęt jest oparty na metodzie, oferującej spresonalizowany trening, polegający na pokierowaniu ćwiczącego w bezpieczny i skuteczny sposób do osiągnięcia zamierzonego celu. Ćwiczenia wykonywane są kolejno na sprzęcie cardio (rower, bieżnia) i siłowym (maszyny na różne partie mięśniowe.

Aplikacja Unity Self poprowadzi użytkownika przez kolejne stacje, automatycznie dostosowując ustawienia sprzętu do potrzeb ćwiczącego. Nie ma konieczności dodatkowych ustawień. Jest to wygodne rozwiązanie, które minimalizuje czas spędzony na siłowni:

♦ Wszystkie kroki dostosowane są tak, że nie musisz czekać na urządzenie,

♦ Tworzy program ćwiczeń i dopasowuje liczbę powtórzeń na poszczególnych urządzeniach,

♦Nie tracisz też czasu na ustawienie urządzenia za każdym razem, gdy zmieniasz stację.

Jak to działa ?

Jedno logowanie: szybkie i łatwe do uruchomienia. Dobry trening i maksymalna wydajność. Nie ma szans na pomyłki – twój trening jest zawsze pod kontrolą. Sprzęt, który Cię zna i dostosuje się do Ciebie. Efektywny trening w 30 minut.

Jakie korzyści daje BIOCIRCUIT ?

♦ budowanie siły

♦ spalanie kalorii

♦ modelowanie sylwetki

♦ wytrzymałość

♦ pozostanie w dobrej kondycji.

BIOCIRCUIT został zaprojektowany, aby cieszyć się efektywnym, bezpiecznym i przyjemnym treningiem. Pomoże Ci osiągnąć własne cele w krótkim czasie, dzięki najnowocześniejszej technologii