SkillX

SkillX

 

Podejmij wyzwanie juz dziś !

SkillX zapewnia najbardziej zaawansowany technologicznie, zorientowany na wyniki,trening grupowy, który rozwija takie elementy motoryczne jak:

SIŁA

ZWINNOŚĆ

SZYBKOŚĆ

WYTRZYMAŁOŚĆ

Co wyróżnia SkillX ?

Cztery różne programy treningowe, każdego tygodnia sprawią, że nigdy nie będziesz trenować w ten sam sposób. Trening nigdy nie będzie nudny!

Wszechstronna wydajność! Każdy trening przygotowuje Cię do nabycia określonych umiejętności, dzięki czemu możesz ciągle odkrywać swój potencjał sportowy!

Wymierne rezultaty! Podczas całego treningu monitorujesz swoją wydajność za pomocą pulsometru, co motywuje Cię do osiągnięcia jeszcze lepszych wyników!

Sprzet high-tech! Wykorzystaj najbardziej zaawansowany sprzęt, aby zwiększyć swoje możliwości w sposób, który wydawał Ci się niemożliwy!

Jak wygląda trening SkillX ?

Trenujesz z trenerem w kameralnej grupie. Po przyjściu na zajęcia możesz wypożyczyć lub wykupić pulsometr, z którym ćwiczysz podczas zajęć i logujesz się do aplikacji. Cały trening trwa 40 min, co jest dużą oszczędnością czasu.

Jakie korzyści daje SkillX ?

SkillX bazuje na opracowanej przez specjalistów metodzie Skillathletic, która ma na celu przeprowadzenie użytkowania przez skuteczny, intensywny trening na sprzęcie stworzonym przy współpracy z profesjonalymi sportowcami. Dzięki temu możesz trenować jak zawodowcy i stale zwiększać swoje możliwości. Kameralne grupy pozwalają na spersonalizowane podejście, a jednocześnie zwiększają zaangażowanie uczestników